Hakkımızda

NivGöz

2006 yılından bu yana göz sağlığı, göz hastalıkları tanı ve tedavisi, refraktif cerrahi (görme kusurları), lazer göz ameliyatları alanında ADANA ve MERSİN’de (2019 yılından itibaren) hizmet vermekte olan göz merkezlerimiz ilk olarak MAYA GÖZ ismiyle ADANA’DA faaliyete geçmiştir. Maya isminin patentini alamamamız ve birçok klinik tarafından farklı standartlarda bu ismin kullanılması nedeni ile yeni isim arayışına geçtik. 21 Şubat 2015 tarihinde NivGöz (New International Vision) olarak isim değişikliğine giderek bu isim altında aynı anlayışla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Deneyimli uzman hekim kadrosu ile hasta memnuniyetini esas alarak; etik, güler yüzlü, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm Türkiye ve yurtdışı hastalarına göz branşında güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulamaktayız.

NivGöz Merkezleri olarak 15 yıllık bir deneyim ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Lazer ve Katarakt ameliyatı teknolojileri başta olmak üzere göz sağlığı alanında güncel gelişmeleri takip etmekte gerek ameliyat uygulamaları gerek ise cihaz temini konusunda güncel teknolojiyi merkezimizde bulundurmaktayız.

Merkezlerimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri, en son teknoloji ile sizlere sunmaktadır.

MİSYON

Hasta memnuniyetini esas alan; branşlarında uzman ve tecrübeli kadromuzla toplumun her kesimine ve yurt dışından gelen hastalarımıza etik değerlere bağlı kalarak en yüksek standartlarda göz sağlığı hizmeti sunmak üzere dünyada kabul görmüş son teknolojiyi kullanarak GÜNCEL TEŞHİS ve TEDAVİ yöntemlerini uygulamak.

VİZYON

Ekibimizde bulunan kendi alanlarında uzmanlaşmış göz hekimlerimiz, güçlü medikal kadromuz, iletişim becerisi yüksek ve hastalarına karşı daima güler yüzlü sağlık ekibimiz ile hastalarımıza GÜVENİLİR ve KALİTELİ bir hizmet sunmak.

NivGöz Merkezleri olarak Adana, Mersin ve çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden ve yurtdışından, farklı milletlerden tedavi olabilmek için merkezimize başvuru yapan binlerce hastanın tedavisini gerçekleştirmekten mutluluk duymaktayız.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

Katılımcı olmak,
Yeniliklere açık olmak,
Değişime uyum sağlamak,
Hasta haklarına saygılı olmak,
Tıbbi etik kurallara bağlı olmak,
Bilgili, şeffaf ve güvenilir olmak,
Ekip ruhu ile işbirliği içinde olmak,
Dayanışma ve paylaşma ruhuna sahip olmak,
Araştırmacı, özverili, sorumluluk sahibi ve toplum yararını gözetiyor olmak,
Kaliteyi bütüncül yaklaşımla yönetmek ve her an kaliteli hizmet sunmaktır.